PROGRAM

Svi su sadržaji osim koncerata na Tvrđavi Sv. Mihovil besplatni.

2308

KONFERENCIJA

  • Radionica: Digitalna garaža (Hrvatsko narodno kazalište) 10:00 – 16:00
  • Predavanje: Ludizam ili Skynet? (Gradska vijećnica) 10:00 – 10:45
  • Predavanje: Blokchain civilizacija (Gradska vijećnica) 11:00 – 11:45
  • Panel: Pametna destinacija (Gradska vijećnica) 12:00 – 12:45
  • Evening sessions: Budimir Lončar – Tehnologija politike (Gradska vijećnica) 20:00 – 21:00
  • Evening sessions: Ivica Murdinić – Ljudi, korporacije i promjene (Gradska vijećnica) 21:00 – 22:00

GLAZBA

  • DJ Bocca Sofistifunk (Perivoj R. Visanija) 20:00 – 21:00
  • Acrepearls – live techno act (Perivoj R. Visanija) 21:00 – 22:30
  • DJ Bocca Sofistifunk (Perivoj R. Visanija) 22:30 – 01:00

MULTIMEDIJA

  • Davor Antolić – LAST DAYS OF DISCO
    Vedran Perkov – SMETNJE
    Mirjana Vodopija – VORTEX
    Bojan Gagić, Miodrag Gladović – LIGHTUNE
    Ivana Jelavić – V. PARUN MORESOVOM ABECEDOM
    (lokacije u povijesnoj jezgri Šibenika) 20:00 – 00:00
  • Changer 3D mapping (Hrvatsko narodno kazalište) 21:00 – 21:05
  • Changer 3D mapping (Hrvatsko narodno kazalište) 23:00 – 23:05

2408

KONFERENCIJA

  • Predavanje: Razgovarate li sa strojevima? (Gradska vijećnica) 10:00 – 10:45
  • Panel: Sadržaj vs. doživljaj (Gradska vijećnica) 11:00 – 11:45
  • Panel: Tajni začin (Gradska vijećnica) 12:00 – 12:45
  • Radionica: Investors’ conference (Hrvatsko narodno kazalište) 13:45 – 19:45
  • Evening sessions: Nick Colgan – The Garden story (Gradska vijećnica) 20:00 – 21:00
  • Evening sessions: Točka preokreta (Gradska vijećnica) 21:00 – 22:00

GLAZBA

  • DJ Bocca Sofistifunk (Perivoj R. Visanija) 20:00 – 21:00
  • Jan Kinčl & Regis Kattie (Perivoj R. Visanija) 21:00 – 23:00
  • DJ Bocca Sofistifunk (Perivoj R. Visanija) 23:00 – 01:00
  • DJ Biella & Astrall (Tvrđava sv. Mihovil) 21:00 – 22:00
  • INNER CIRCLE (Tvrđava sv. Mihovil) 22:00 – 23:30
  • DJ set: Nick Coglan & Bobby Beige (Tvrđava sv. Mihovil) 23:30 – 02:00

MULTIMEDIJA

  • Davor Antolić – LAST DAYS OF DISCO
    Vedran Perkov – SMETNJE
    Mirjana Vodopija – VORTEX
    Bojan Gagić, Miodrag Gladović – LIGHTUNE
    Ivana Jelavić – V. PARUN MORESOVOM ABECEDOM
    (lokacije u povijesnoj jezgri Šibenika) 20:00 – 00:00
  • Changer 3D mapping (Hrvatsko narodno kazalište) 21:00 – 21:05
  • DJ Bocca Sofistifunk (Hrvatsko narodno kazalište) 23:00 – 23:05

2508

KONFERENCIJA

  • Predavanje: Umjetna inteligencija – oksimoron ili transformativni alat? (Gradska vijećnica) 10:00 – 10:45
  • Digitalno ili tiskano? (Gradska vijećnica) 11:00 – 11:45
  • Predavanje: IoT vs digitalni tragovi (Gradska vijećnica) 12:00 – 12:45
  • Panel: YouTube Me (Gradska vijećnica) 13:00 – 13:45
  • Radionica: Leadership tournament (Hrvatsko narodno kazalište) 13:45 – 19:45

GLAZBA

  • DJ Biella & Astrall (Perivoj R. Visanija) 20:00 – 21:00
  • Super Funk Sessions (Perivoj R. Visanija) 21:00 – 23:00
  • DJ Biella & Astrall (Perivoj R. Visanija) 23:00 – 01:00
  • DJ Fiddly Digits (Tvrđava sv. Mihovil) 21:00 – 22:00
  • DARKO RUNDEK & EKIPA “Apocalypso Now” (Tvrđava sv. Mihovil) 22:00 – 23:30
  • DJ Fiddly Digits (Tvrđava sv. Mihovil) 23:30 – 02:00

MULTIMEDIJA

  • Davor Antolić – LAST DAYS OF DISCO
    Vedran Perkov – SMETNJE
    Mirjana Vodopija – VORTEX
    Bojan Gagić, Miodrag Gladović – LIGHTUNE
    Ivana Jelavić – V. PARUN MORESOVOM ABECEDOM
    (lokacije u povijesnoj jezgri Šibenika) 20:00 – 00:00
  • Changer 3D mapping (Hrvatsko narodno kazalište) 21:00 – 21:05
  • Changer 3D mapping (Hrvatsko narodno kazalište) 23:00 – 23:05

2608

GLAZBA

  • DJ Biella & Astrall (Perivoj R. Visanija) 20:00 – 21:00
  • YGT live (Perivoj R. Visanija) 21:00 – 22:00
  • DJ Fiddly Digits (Perivoj R. Visanija) 22:00 – 01:00
  • DJ Fiddly Digits (Tvrđava sv. Mihovil) 20:30 – 21:30
  • JESSIE WARE (Tvrđava sv. Mihovil) 21:30 – 23:00
  • DJ Fiddly Digits (Tvrđava sv. Mihovil) 23:00 – 02:00

MULTIMEDIJA

  • Davor Antolić – LAST DAYS OF DISCO
    Vedran Perkov – SMETNJE
    Mirjana Vodopija – VORTEX
    Bojan Gagić, Miodrag Gladović – LIGHTUNE
    Ivana Jelavić – V. PARUN MORESOVOM ABECEDOM
    (lokacije u povijesnoj jezgri Šibenika) 20:00 – 00:00
  • Changer 3D mapping (Hrvatsko narodno kazalište) 21:00 – 21:05
  • Changer 3D mapping (Hrvatsko narodno kazalište) 23:00 – 23:05