2307

FOOD & FUN

PERIJVOJ R.VISIANIJA

  • Hrvatska Funk Delegacija 19:00 – 21:30
  • ABBA Real Tribute 21:30 – 23:30
  • Hrvatska Funk Delegacija 23:30 – 02:00

SOMERSBY GARDEN

OBALA F.TUĐMANA

  • Hrvatska Funk Delegacija 22:00 – 02:00

2407

FOOD & FUN

PERIJVOJ R.VISIANIJA

  • Hrvatska Funk Delegacija 19:00 – 21:30
  • Nikola Marjanović 21:30 – 23:30
  • Hrvatska Funk Delegacija 23:30 – 02:00

SOMERSBY GARDEN

OBALA F.TUĐMANA

  • Hrvatska Funk Delegacija 22:00 – 02:00

2507

FOOD & FUN

PERIJVOJ R.VISIANIJA

  • Hrvatska Funk Delegacija 19:00 – 21:30
  • Queen Real Tribute 21:30 – 23:30
  • Hrvatska Funk Delegacija 23:30 – 02:00

SOMERSBY GARDEN

OBALA F.TUĐMANA

  • Hrvatska Funk Delegacija 22:00 – 02:00

2607

PLAYGROUND

OBALA DR.FRANJE TUĐMANA - TRG P.ŠUBIĆA - GR.KNJIŽNICA "JURAJ ŠIŽGORIĆ"

  • 10:00 – 13:00 & 17:00 -21:00
    Tvornica Zvuka / Geometrija u prostoru / #Takeover / Pozdrav s Jadrana / Toxic beats
  • No work just play 10:00 – 13:00
    UL.ANTE ŠUPUKA 31 (KONGRESNA DVORANA SREDNJE TEHNIČKE ŠKOLE)

CONFERENCE

  • RADIONICA: NodeSchool – škola programiranja 10:00 – 13:00 & 17:00 – 21:00 ISPRED MUZEJA GR.ŠIBENIKA
  • RADIONICA: Augumented reality 17:00 – 21:00 STUDIO GALERIJA SV.KRŠEVAN
  • PANEL “Freelancing na dalmatinski” 20:30 – 21:45 MALA LOŽA (TRG I.PAVLA II)
  • PANEL “FutureCity talks – inovativnost u širem društvenom kontekstu” 22:00 – 23:00 MALA LOŽA (TRG I.PAVLA II)

MULTIMEDIA

  • Ivan Marušič Klif – InsideOut 22:00 – 00:00 CRKVA SV.KREŠEVAN
  • Hiper team – 3D mapping 23:15 TRG REPUBLIKE HRVATSKE
  • 36 Mountains 20:00 – 00:00 TRG PALIH ŠIBENSKIH BORACA
  • Imelda Ramović 20:00 – 00:00 ZAGREBAČKA ULICA

STREET ART

  • Architects of Air 19:00 – 01:00 POLJANA
  • LED Drummers 21:30 – 22:00 & 23:30 – 00:00 TRG REPUBLIKE HRVATSKE
  • Senor Markusen 22:00 – 22:30 & 23:30 – 00:00 TRG KRALJA DRŽISLAVA

MUSIC

  • ABOP 23:00 ISPRED CRKVE SV.KRŠEVANA
  • Eddy Ramich 22:30 – 02:00 MALA LOŽA (TRG I.PAVLA II)

FOOD & FUN

PERIJVOJ R.VISIANIJA

  • Hrvatska Funk Delegacija 19:00 – 02:00

SOMERSBY GARDEN

OBALA F.TUĐMANA

  • Hrvatska Funk Delegacija 22:00 – 02:00

2707

PLAYGROUND

OBALA DR.FRANJE TUĐMANA - TRG P.ŠUBIĆA - GR.KNJIŽNICA "JURAJ ŠIŽGORIĆ"

  • 10:00 – 13:00 & 17:00 -21:00
    Tvornica Zvuka / Geometrija u prostoru / #Takeover / Pozdrav s Jadrana / Toxic beats
  • No work just play 10:00 – 13:00
    UL.ANTE ŠUPUKA 31 (KONGRESNA DVORANA SREDNJE TEHNIČKE ŠKOLE)

CONFERENCE

  • RADIONICA: NodeSchool – škola programiranja 10:00 – 13:00 & 17:00 – 21:00 ISPRED MUZEJA GR.ŠIBENIKA
  • RADIONICA: KIKI radionica društvenog inoviranja 10:00 – 17:00 STUDIO GALERIJA SV.KRŠEVAN
  • PANEL “FutureCity talks – utjecaj digitalnih projekata i novih tehnologija na kvalitetu života u gradovima” 20:20 – 22:30 MALA LOŽA (TRG I.PAVLA II)

MULTIMEDIA

  • Ivan Marušič Klif – InsideOut 09:00 – 12:00 & 20:00 – 00:00 CRKVA SV.KREŠEVAN
  • 36 Mountains 20:00 – 00:00 TRG PALIH ŠIBENSKIH BORACA
  • Imelda Ramović 20:00 – 00:00 ZAGREBAČKA ULICA

STREET ART

  • Architects of Air 19:00 – 01:00 POLJANA
  • LED Drummers 20:30 – 21:00 & 22:30 – 23:00 TRG REPUBLIKE HRVATSKE
  • Senor Markusen 21:00 – 21:30 & 22:30 – 23:00 TRG KRALJA DRŽISLAVA

MUSIC

  • Laibach 22:00 – 00:00 TVRĐAVA SV.MIHOVILA
  • CHUI 23:00 ISPRED CRVKVE SV.KRŠEVANA
  • Eddy Ramich 22:30 – 02:00 MALA LOŽA (TRG I.PAVLA II)

FOOD & FUN

PERIJVOJ R.VISIANIJA

  • Hrvatska Funk Delegacija 19:00 – 02:00

SOMERSBY GARDEN

OBALA F.TUĐMANA

  • Hrvatska Funk Delegacija 22:00 – 02:00

2807

PLAYGROUND

OBALA DR.FRANJE TUĐMANA - TRG P.ŠUBIĆA - GR.KNJIŽNICA "JURAJ ŠIŽGORIĆ"

  • 10:00 – 13:00 & 17:00 -21:00
    Tvornica Zvuka / Geometrija u prostoru / #Takeover / Pozdrav s Jadrana / Toxic beats
  • No work just play 10:00 – 13:00
    UL.ANTE ŠUPUKA 31 (KONGRESNA DVORANA SREDNJE TEHNIČKE ŠKOLE)

CONFERENCE

  • RADIONICA: NodeSchool – škola programiranja 10:00 – 13:00 & 17:00 – 21:00 ISPRED MUZEJA GR.ŠIBENIKA
  • RADIONICA: Crowdfunding 10:00 – 17:00 STUDIO GALERIJA SV.KRŠEVAN
  • PANEL “FutureCity talks – promjene koje inovativni digitalni proizvodi i procesi unose u osobnu svakodnevnicu” 20:20 – 22:30 MALA LOŽA (TRG I.PAVLA II)

MULTIMEDIA

  • Ivan Marušič Klif – InsideOut 09:00 – 12:00 & 20:00 – 00:00 CRKVA SV.KREŠEVAN
  • 36 Mountains 20:00 – 00:00 TRG PALIH ŠIBENSKIH BORACA
  • Imelda Ramović 20:00 – 00:00 ZAGREBAČKA ULICA
  • Day of the year – multimedijalno glazbeni performans 21:30 – 22:30 ISPRED CRKVE SV.KRŠEVANA

STREET ART

  • Architects of Air 19:00 – 01:00 POLJANA
  • LED Drummers 21:00 – 21:30 & 23:15 – 23:45 TRG REPUBLIKE HRVATSKE
  • Senor Markusen 21:00 – 21:30 & 23:00 – 23:30 TRG KRALJA DRŽISLAVA

MUSIC

  • Josipa Lisac 21:00 – 00:00 TVRĐAVA BARONE
  • SOWAS 23:00 ISPRED CRVKVE SV.KRŠEVANA
  • Eddy Ramich 22:30 – 02:00 MALA LOŽA (TRG I.PAVLA II)

FOOD & FUN

PERIJVOJ R.VISIANIJA

  • Hrvatska Funk Delegacija 19:00 – 02:00

SOMERSBY GARDEN

OBALA F.TUĐMANA

  • Hrvatska Funk Delegacija 22:00 – 02:00

2907

FOOD & FUN

PERIJVOJ R.VISIANIJA

  • Hrvatska Funk Delegacija 19:00 – 21:30
  • The A! 21:30 – 23:30
  • Hrvatska Funk Delegacija 23:30 – 02:00

SOMERSBY GARDEN

OBALA F.TUĐMANA

  • Hrvatska Funk Delegacija 22:00 – 02:00

3007

FOOD & FUN

PERIJVOJ R.VISIANIJA

  • Hrvatska Funk Delegacija 19:00 – 21:30
  • Beatles Revival Band 21:30 – 23:30
  • Hrvatska Funk Delegacija 23:30 – 02:00

SOMERSBY GARDEN

OBALA F.TUĐMANA

  • Hrvatska Funk Delegacija 22:00 – 02:00

3107

0108

FOOD & FUN

PERIJVOJ R.VISIANIJA

  • Hrvatska Funk Delegacija 19:00 – 02:00

SOMERSBY GARDEN

OBALA F.TUĐMANA

  • Hrvatska Funk Delegacija 22:00 – 02:00